Recent Forum Topics goto Post Secret League zombie...goto Post ramchop takes on the...goto Post 4,000TV!
Group managers: MarkusNord

REGULAMIN

Zasady ogólne:

Liga składa się z Fazy Grupowiej i Fazy Play Off.

Faza Grupowa: Gramy mecz każdy z każdym. Przy 10 uczestnikach po podsumowaniu wyników 2 pierwszych trenerów z automatu przechodzi do Fazy Play Off. Trenerzy z miejsc od 3 do 6 grają dodatkowy mecz barażowy o wyjście z grupy.

Faza Play Off: Składa się z półfinału i finału. W półfinale graczy z miejsc 1 i 2 są parowni z zwycięscami baraży. Nie ma remisów, gramy do złotego przyłożenia albo karnych. Zwycięzca przechodzi dalej, przegrany odpada.

Fair Play: Tura meczu trwa 4 minuty, po tym czasie gracz ma dodatkowe 10 minut na skończenie. Jeśli dwukrotnie przekroczy czas 10 minut, przeciwnik ma prawo w następnych turach zakończyć jego turę po upływie przepisowych 4 minut.