Game
Community
Leagues
Help
17 coaches online • Server time:
01:55
* * *
Did you know?
The most casualties in a
single match
is 21.
Log in
Recent Forum Topics
Disable Keyboard Com...
More in-built icon c...
2020 FDL Evaluation ...
FUMBBL World Cup
Overview
Tournaments
Teams
More
Upcoming Matches
Tournaments
FWC VIII Final Tournament (
Show Schedule
)
Winner:
World Cup Champs
FWC VIII Group A Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
WC Eleven
FWC VIII Group B Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
World Cup Champs
FWC VIII Group C Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Girls donĀ“t Dance in the FWC
FWC VIII Group D Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
FWC Glee
FWC VIII Group E Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Brutal D-Luxe
FWC VIII Group F Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
CD Killers
FWC VIII Group G Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Whammo!
FWC VIII Group H Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Thistle Do Nicely
FWC VII Final Tournament (
Show Schedule
)
Winner:
Next World Cup Champs
FWC VII Group A Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Dwarves that Lose!
FWC VII Group B Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Cullen Skink
FWC VII Group C Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Ex Pets
FWC VII Group D Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Next World Cup Champs
FWC VII Group E Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Unknown Things
FWC VII Group F Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Big Purple Warts
FWC VII Group G Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
ST-Joseph Football
FWC VII Group H Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
I Pupazzi Gnappi
FWC VI Final Tournament
Schedule
Schedule
Woodies National Squad
World Conquerors II
1
2
World Conquerors II
Dirty Rotten Imbeciless
2
1
World Conquerors II
Roegelan Roecks Altherren
1
2
Roegelan Roecks Altherren
Orcville Green Stars
Worldly wolves
Dirty Rotten Imbeciless
1
2
Roegelan Roecks Altherren
Bayou Banja Gangbang
2
1
Roegelan Roecks Altherren
World Cup VI Totty
2
0
FWC Big Hats
World Cup VI Totty
W.C Art Attack
World Class Scales
2
1
W.C Art Attack
Orcville Green Stars
2
3
Orcville Green Stars
Norsica World Cup
Orcville Green Stars
FWC Scottish Elves
3
1
Norsica World Cup
Skavenblight Pestilens
4
2
Norsica World Cup
Italian National Team
2
1
Italian National Team
Reigning World Champions
1
0
FWC VI Group A Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Woodies National Squad
FWC VI Group B Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Roegelan Roecks Altherren
FWC VI Group C Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Worldly wolves
FWC VI Group D Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
FWC Big Hats
FWC VI Group E Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
W.C Art Attack
FWC VI Group F Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Norsica World Cup
FWC VI Group G Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Orcville Green Stars
FWC VI Group H Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Italian National Team
FWC V Final Tournament (
Show Schedule
)
Winner:
World Cup Bones
FWC V Group A Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
We Will Win
FWC V Group B Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Hairy
FWC V Group C Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Knossos United
FWC V Group D Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
World Cup Bones
FWC V Group E Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Ethanol Forewer
FWC V Group F Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
World Conquerors
FWC V Group G Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
World Cup Wrigglers
FWC V Group H Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Orcania Orcas
FWC IV Final Tournament (
Show Schedule
)
Winner:
I 7 nani e gli amici
FWC IV Group A Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
World Cup Wardancers
FWC IV Group B Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Ratatonia
FWC IV Group C Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Multiple Births
FWC IV Group D Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Four Skulls
FWC IV Group E Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Matroesjkas
FWC IV Group F Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Blood Sparrows
FWC IV Group G Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Artful Scoundrels
FWC IV Group H Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Valkyries' Choise
FWC III Final Tournament (
Show Schedule
)
Winner:
We're the true Stunties
FWC III Group A Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
We're the true Stunties
FWC III Group B Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Simply Superior
FWC III Group C Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
New Zealand All Blacks
FWC III Group D Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Skoal! To the Northland!
FWC III Group E Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Un-Star Orcs
FWC III Group F Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Sky Valley Desert Punks
FWC III Group G Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Green Brothers
FWC III Group H Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Snotlingas
FWC II Final Tournament (
Show Schedule
)
Winner:
Lavino All Stars
FWC II Group A Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
World Cup Wanderers
FWC II Group B Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Spastic Spandex
FWC II Group C Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Melrak's Stinky Followers
FWC II Group D Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Malta
FWC II Group E Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Merry Mayhem II
FWC II Group F Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Complex Plans
FWC II Group G Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
We're the REAL Undead
FWC II Group H Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Lavino All Stars
FWC I Final Tournament (
Show Schedule
)
Winner:
Tharnadian Champions
FWC I Group A Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Doubleoneitis
FWC I Group B Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Fallen Villians
FWC I Group C Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Krasnaya Knopka
FWC I Group D Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
We're the real Stunties
FWC I Group E Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Total Prawnage
FWC I Group F Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
World Cup Wannabes
FWC I Group G Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Tokyo Monsters
FWC I Group H Qualifier (
Show Schedule
)
Winner:
Morgue Maulers